Se măreşte familia Clejanilor? Aceasta este întrebarea! Deşi iniţial s-a speculat că Margherita ar fi însărcinată, după ce a afişat o burtică suspectă, iată că surpriza avea să vină tocmai de la Viorica.
Artista aşteaptă cel de-al treilea copil, însă nu ştie deocamdată dacă va păstra sarcina şi asta pentru că partenerul ei de viaţă nu îşi mai doreşte urmaşi.
„Ioniţă nu mai vrea copii. Am doi deja, dar sunt mari, or să plece şi o să rămânem singuri. Eu sunt însărcinată, dar acum să vedem dacă va vrea şi el copilul. Mircea Stoian va fi naşul copilului. Nu ştiu de ce am poftele astea, de ce mi-e mereu somn. Am mai fost şi eu borţoasă, dar parcă nu aşa. Aş mânca într-una”, a declarat artista la „Un Show păcătos”.
Sursa: VDTOnline.ro






