Steaua Bucuresti pierde in fata lui Ludogoret

Steaua Bucuresti

Steaua a ratat calificarea în Champions League după ce a pierdut returul cu Lodogorets la penalty-uri. Ludogorets a marcat în minutul 90 şi a dus meciul în prelungiri, apoi la 11 metri. Cu Stoyanov eliminat, bulgarii l-au avut în poartă pe Moţi, care a apărat două penalty-uri! Steaua va juca în grupele UEFA Europa League, potrivit RomaniaTV.net

Am avut sanse de gol si in prima repriza si in a doua repriza dar nu le-am fructificat, Steaua a pierdut la penalty-uri era si de crezut ca vom castiga pentru ca Steaua a pierdut si SuperCupa cu Astra tot la penalty-uri, trebuia in tur Steaua sa le fi dat un 2-0 si atunci mai aveam sanse, ideea este urmatoarea Steaua nu a mai cumparat niciun fotbalist dupa ce a vandut doi, trebuia investit putin ca sa si castigi.

Daca ti-a placut arata-le si prietenilor tai:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponShare on RedditPrint this pageEmail this to someone