Amy Winehouse a concertat sambata la Belgrad in stilul ei. Stilul „prea-beata-ca-sa-concertez”.
Amy Winehouse, care are programat un concert si la Bucuresti pe 15 august, a primit o lectie de la fanii din Belgrad care au huiduit-o pentru ca a aparut beata pe scena.
Cantareata abia se putea tine pe picioare si nu a reusit decat sa incerce sa interpreteze cateva melodii, dar incercarile au esuat. Obosita si ea de acest calvar, Amy si-a scos pantofii si s-a asezat in fund. Cei 20.000 de sarbi prezenti la concert si platitori de bilet au fluierat-o copios pe britanica, care se pare ca a revenit in clinica de dezintoxicare din care tocmai plecase.
Stire de ultima ora: Concertul de la Bucuresti al lui Amy Winehouse a fost anulat !!!






