Capăt de drum pentru Vali Bărbulescu şi pentru Delia Tudose. Cei doi şi-au spus din nou adio, deşi anunţaseră că se pregătesc de căsătorie anul acesta.
Motivul? Gelozia care i-a făcut să se certe de multe ori. Dj-ul şi manechinul s-au logodit la cumpăna dintre ani, în 2010. Acum însă pornesc pe drumuri separate.
În plus, ca să uite de durerea pricinuită de despărţire, Vali Bărbulescu plănuieşte să plece într-un turneu de cluburi în Canada, scrie Libertatea.
Să fie un bun prilej pentru cei doi să-şi dea seama că nu pot trăi unul fără celălalt, citeaza vdtonline.ro






