„Ploaia si focul” este o piesa reggae cu influente hip hop, care ma reprezinta suta la suta si transmite ceea ce traiesc si simt eu in momentul de fata. Vorbeste despre o lume devalorizata, care poate fi salvata numai prin optimismul oamenilor, fiind o continuare pentru „Noi vrem o schimbare” si „Urci si cobori”, declara Pacha Man.
Dupa un an plin de colaborari, cum ar fi „Alerg printre stele” impreuna cu Stefan Banica Jr., „Pernele moi” alaturi de Corina, „Arata-le la toti” cu Jazzy Jo si Cabron sau „Ce te faci?” cu Brighi, Pacha Man lanseaza o noua piesa solo – „Ploaia si focul”, prin care readuce in prim-plan mesajele sociale care l-au consacrat.
Haideti sa ascultam noul single a lui Pacha Man:






