Adriana Volpe a slabit 12 kilograme dupa nastere

0
174

Adriana Volpe

A devenit mămică în luna august, dar nu a pierdut deloc timpul. Până acum, Adriana Volpe a reuşit să dea jos nu mai puţin de 12 kilograme, pe care le acumulase în timpul sarcinii, revenind la o siluetă apropiată de cea care a făcut-o celebră.

Multă mişcare acesta este secretul care a ajutat-o pe vedetă să scape de greutatea suplimentară. Dar în contrapartidă a fost pizza, la care nu a reuşit să renunţe. Şi, chiar dacă mai are de luptat cu grăsimile nedorite, modelul nu se grăbeşte.

„Încă mai am opt kilograme în plus, dar sunt atât de fericită că o am pe Gisele, încât nici nu m-am concentrat asupra greutăţii mele. Iar liniştea asta interioară mă ajută să mă menţin în formă”, a subliniat Adriana.

După Crăciun, vedeta va începe lucrul la sală, pentru a avea un corp tonifiat. Şi probabil că, deşi are 38 de ani, Volpe va reuşi să afişeze din nou formele perfecte la care au visat bărbaţii, văzându-i calendarele incendiare. Cât despre experienţa maternităţii, frumoasa va pune punct. Nu se gândeşte să-i dăruiască un frăţior micuţei Gisele, citeaza vdtonline.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.