Jessica Alba a recunoscut că nu s-a dat în vânt după mâncare în timpul celei de-a doua ei sarcini, drept pentru care crede că acesta este motivul pentru care a reuşit să piardă uşor kilogramele acumulate.
„Nu am luat prea mult în greutate la a doua sarcină şi cred că asta a făcut diferenţa. Am făcut yoga prenatal, până aproape de final. Am făcut alegeri mult mai sănătoase. Am început să lucrez, dar nu nebunesc, dar am făcut ceea ce mi-au dar acordul medicii”, a completat actriţa, citeaza vdtonline.ro






