Justin Bieber şi Selena Gomez au format timp de aproape trei ani unul dintre cele mai îndrăgite cupluri din industria muzicală.
Cu toate că artiştii şi-au încheiat povestea de dragoste în 2013, se pare că nu pot sta departe unul de altul. Justin şi Selena au fost surprinşi în Calabasas, unde cântăreţul are casa, la o plimbare cu Segway-urile.
În mod evident, cei doi au atras imediat atenţia şi au provocat isterie în trafic, ba mai mult, una dintre persoanele care i-a văzut pe artişti, a scris pe Twitter la poza cu Justin şi Selena: “Bieber şi Selena, pe Segway în Oaks. Ea a fost aşa drăguţă cu noi, iar el a ţipat”.
Sa fie oare anul 2014 anul impacarii pentru Justin Bieber si Selena Gomez ? Ramane de vazut






