Deşi declara că nu vrea să repete greşeala de a se căsători prea devreme, după mariajul eşuat cu Liviu Vârciu, Adelina Pestriţu recunoaşte că încă visează să îşi întâlnească jumătatea şi să calce din nou în faţa altarului.
„Mi-e dor să mă mai mărit o dată şi să-mi sărut, cu patos, bărbatul pe malul Senei”, a declarat vedeta la Kanal D.
Acum rămâne de văzut cine va fi norocosul de această dată. Oricum, destinaţia din luna de miere am aflat-o, citeaza vdtonline.ro
Noi ii uram de pe acuma casa de piatra, si sa fie fericita.






