Fetita Monicai Gabor si a lui Irinel Columbeanu, Irina, este in culmea fericirii. Mamica ei a venit in Romania si i-a promis ca nu mai pleaca in America.
De cand a venit in tara Monica Gabor, Irina a lansat zvonul ca aceasta nu ar mai pleca in America, la iubitul ei chinez, poreclit Mr.Pink. Fetita fostei sotii a lui Irinel Columbeanu este atat de incantata, incat i-a transmis bunicii sale de la Bacau, mama Monicai, dar si colegilor si educatoarelor de la gradinita ca mama ei ramane in Romania „pe vecie”. De fapt, Monica nu sta in tara decat o luna.
Potrivit Cancan, Irina Columbeanu spune tuturor ca „Mami a venit in Romania si o sa ramana pe vecie”. De asemenea, fetita s-a laudat ieri colegilor de la gradinita ca mami i-a adus rochii frumoase de printesa si Alba-ca-Zapada.
Imediat dupa ce a venit in Romania, Monica Gabor s-a dus la Izvorani ca s-o viziteze pe Irina. De altfel, ea spera ca o s-o poata lua cat de curand in America si pe fetita ei, citeaza showbiz.ro






