Ne-Yo s-a logodit si va fi tata pentru a doua oara

0
26

Ne-Yo

Dublă bucurie pentru Ne-Yo. Starul şi iubita lui, Monyetta Shaw, s-au logodit şi se pregătesc pentru naşterea celui de-al doilea lor copil în luna octombrie.

Cântăreţul, în vârstă de 31 de ani, şi proprietara unui butic mai au o fiică, Madilyn Grace, de 10 luni.

În urmă cu ceva timp, starul declara că vrea să se căsătorească cu o femeie independentă. „Nu vreau pe cineva care este cu mine pentru că are nevoie să îşi plătească chiria. Mama mea avea şase joburi ca să fie sigură că nu avem nevoie de nimic. Aşa că doar cu o astfel de femeie m-aş însura”.

Sursa: VDTOnline.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.