Leticia s-a calificat in Semifinalele Eurovision Romania 2013

0
30

Leticia - We are one

Ea a extras a doua pozitie de intrare in concurs, in semifinala a doua de duminica 24 februarie.”Avem foarte mare incredere in piesa We are one, le multumesc baietilor de la That’s Right Production pentru ca mi-au incredintat-o si promit ca show-ul de duminica va fi la inaltimea melodiei! Am nevoie de sustinerea voastra si promit sa nu va dezamagesc!”, ne transmite Leticia.

Ii puteti transmite ganduri de incurajare si pe pagina ei de Facebook www.facebook.com/LeticiaOfficial si puteti asculta melodia aici:

http://www.youtube.com/watch?v=LuQq89qipFQ&feature=youtube_gdata_player

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.