Clipul a fost filmat intr-o vila luxoasa din Los Angeles si din el nu lipsesc fetele frumoase si masinile scumpe.50 Cent are un nou videoclip, de data aceasta pentru piesa „We Up”, un featuring cu Kendrick Lamar.
De regia clipului s-a ocupat Eif Rivera, reusind sa surprinda cadre in care vedem orasul LA de sus.Chiar o piesa foarte frumoasa mi-a parut bine sa il revad pe actorul si cantaretul 50 Cent intr-o noua piesa si bine inteles si un nou videoclip foarte frumos si chiar placut muzical haideti sa vizionam acest videoclip mai jos.






