Mr. Gong este un nou proiect muzical ce isi propune sa surpinda cu sound-uri de muzica electronica si elemente retro, adresandu-se marilor scene si festivaluri de profil.
Piesa a fost produsa in studiourile Metropolitan Records de catre Silviu Paduraru & Razvan Alstani (Deepside Deejays), Alexandru Unc, Alexandru Ionita, textul fiind semnat de Andrei Leonte si Alexandra Stan.
Pana la aparitia videoclipului va invitam sa ascultati piesa la volum cat mai mare.Haideti sa ascultam piesa mai jos si sa ne facem o idee cam cum ar venii videoclipul regizat va dorim auditie placuta !






