„Moon” este noul single extras de pe albumul „Biophilia”. El ii urmeaza piesei „Crystalline”, careia Bjork i-a lansat, nu demult, un videoclip la fel de excentric si plin de simboluri.
Bjork a lansat un videoclip… plin de astri. Destul de sugestiv, el apartine piesei „Moon”.
De regia clipului s-a ocupat Bjork, impreuna cu M/M Paris, James Merry si Inez & Vinoodh.
Haideti sa il vedem si lasati un coment daca va place, eu sincer va spun acest videoclip mi-a placut foarte mult.






