O dezvaluire macabra

0
25

2pac

Membrii trupei Outlawz, formaţie fondată de Tupac Shakur, au urmat indicaţiile din piesa „Black Jesus” a rapperului şi… i-au fumat cenuşa!

E.D.I. Mean şi Young Noble, membrii formaţiei Outlawz, au povestit recent că în timpul unei comemorări, care a avut loc pe o plajă, au fumat rămăşiţele lui Tupac Shakur. E.D.I. Mean spune că i-a venit ideea de a amesteca cenuşa împreună cu marijuana, plecând de la versul ‘Last wishes, niggas smoke my ashes.’ (”ultima mea dorinţă e ca negrii să fumeze cenuşa mea”). Prin urmare, Mean a luat foarte în serios rugămintea artistului. Tupac Shakur a murit împuşcat în 1996, iar trupul său a fost incinerat, ne informeaza libertatea.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.