El Clasico de Romania: Dinamo – Steaua

0
35

Steaua Vs Dinamo

Derby-ul se va juca astfel pe 5 decembrie, de la ora 20:30, pe stadionul din Şoseaua Ştefan cel Mare. Informaţia a fost confirmată pe site-ul oficial al postului de televiziune care deţine drepturile de televizare ale Ligii I. Steaua a solicitat reprgramarea ca urmare a faptului că pe 1 decembrie urmează să joace în Germania, cu Schalke, în UEFA Europa League, motiv pentru care nu ar fi avut timp suficient de refacere şi de pregătire a meciului cu Dinamo, ne precizeaza portalul de stiri realitatea.net

Va fi un meci foarte puternic dintre doua echipe rivale mari, sa speram ca nu vor fi incidente sau probleme pe teren si jocul se va desfasura in siguranta.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.