Apar primii nori intre Andreea Marin si Stefan Banica

0
24

Andreea Marin si Stefan Banica

Au dat semne că se înţeleg perfect şi că relaţia lor funcţionează la cote maxime în ciuda gurilor rele. Dar iată că nu totul este perfect în cuplul Andreea Marin – Ştefan Bănică.

Într-o luptă continuă cu presa de scandal, uneori nervii au mai cedat. Într-un moment de sinceritate, vedeta a mărturisit în emisiunea „Sub semnul întrebării”, mai în glumă, mai în serios: „Ştefan mai are un pic şi divorţăm, pentru că eu cred că s-a săturat şi el de astea”.

Să fie doar o perioadă grea sau deasupra cuplului au apărut primii nori?

Sursa: VDTOnline.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.