Au dat semne că se înţeleg perfect şi că relaţia lor funcţionează la cote maxime în ciuda gurilor rele. Dar iată că nu totul este perfect în cuplul Andreea Marin – Ştefan Bănică.
Într-o luptă continuă cu presa de scandal, uneori nervii au mai cedat. Într-un moment de sinceritate, vedeta a mărturisit în emisiunea „Sub semnul întrebării”, mai în glumă, mai în serios: „Ştefan mai are un pic şi divorţăm, pentru că eu cred că s-a săturat şi el de astea”.
Să fie doar o perioadă grea sau deasupra cuplului au apărut primii nori?
Sursa: VDTOnline.ro






