Beyonce speră ca melodia ”I Was Here”, în versiunea adaptată de ea să devină un imn pentru pacea mondială după ce a interpretat cântecul făcut celebru de Diane Warren la Adunarea Generală a Organizației Națiunilor Unite de la New York la începutul lunii.
”Vreau să îmi las amprenta în nisipurile timpului”, a spus cântăreața care a dedicat melodia ei Zilei Internațional a Ajutorului Umanitar, care va fi celebrată pe 19 august.
Beyonce a anunțat că toate veniturile produse de melodia ”I Was Here” vor fi donate carității. Tot pe 19 august, artista va lansa și videclipul pe care l-a filmat cu ocazia spectacolului de la ONU, din New York, ne relateaza VDTOnline.ro






