Audio Premiera: Shaggy Feat. Celia – Dame

0
73

Shaggy Feat. Celia - Dame

Featuringul lui Shaggy cu Celia se intituleaza „Dame” si a fost produs, asa cum era de asteptat, de Costi Ionita.

Melodia „Dame” este inclusa pe noul album al lui Shaggy, „Summer In Kingston”. Discul, lansat zilele trecute, contine si o alta piesa compusa de Costi, „Fired Up”, un feat cu Pitbull.

„Colaborarea cu Shaggy se datoreaza lui Costi Ionita, care este managerul meu de 7 ani si in care eu am avut mare incredere. Pentru mine e ceva la care nu visam in copilarie. Il indrageam pe Shaggy de copil, iar acum mi-am dat seama ca visele se pot implini. La un moment dat, in piesa, Shaggy imi pronunta numele, spunand `Lovely Celia”. Simt o bucurie imensa cand aud, e ca si cum ar canta pentru mine`, a declarat Celia.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.


Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.