Sasha Lopez impreuna cu solistii sai – Bronoo si Alexandra Blake, au facut turul Europei, iar acum ataca si teritorii exotice.
In acest weekend, artistul se afla pentru un mini-turneu tocmai in Sri Lanka unde este cap de afis la unul dintre cele mai mari evenimente muzicale desfasurate in capitala Colombo.
Sasha Lopez si echipa sa au avut parte de o primire spectaculoasa, conform traditiei locale, fiind intampinati ceremonios cu ghirlande de flori.
Pe langa concerte, artistii au programate aparitii tv si radio, intalniri cu fanii pentru poze si autografe, pastrandu-si insa putin timp si pentru a vizita imprejurimile.
Sasha Lopez, Alexandra Blake si Bronoo pregatesc lansarea noului single si videoclip „Weekend”.






