Vedeam pe toate siteurile de specialitate ca Vodafone ar fi la acord ca sa cumpere Liberty Global care detine UPC Romania, ar fi o idee buna, totusi Vodafone are tras cam peste tot in marile orase fibra optica dar totusi ar fi bine, ar fi un concurent cu RCS-RDS ar fi o modalitate da a nu mai avea monopol asa de mare si am avea o competitie in fiecare oras, dar pana atunci vom mai reveni pe acest subiect.
Ar fi o idee buna sa speram ca vor avea si succes.






